KARTA SENIORA

20 lutego 2019


W związku z licznymi zapytaniami, GOPS w Wiązowie informuje, że na terenie Gminy Wiązów nie ma regionalnej KARTY SENIORA.Żeby uzyskać KARTĘ SENIORA OGÓLNOPOLSKĄ , prosimy przeczytać poniższą informację:

 

Ogólnopolska Karta Seniora. 


    Organizatorem programu ,,Ogólnopolska Karta Seniora” jest Stowarzyszenie MANKO z Krakowa
"Program ,,Ogólnopolska Karta Seniora” jest programem przeznaczonym dla seniorów zamieszkałych na terenie całej Polski, którzy dzięki posiadaniu karty, będą mogli skorzystać z promocji przygotowanych przez partnerów Stowarzyszenia MANKO. Senior w rozumieniu regulaminu to osoba powyżej 60 roku życia. Partner  to podmiot (organizacja, instytucja, przedsiębiorstwo), które przygotuje specjalną lub dostosuje już istniejącą ofertę promocyjną na swoje produkty i/lub usługi dla seniorów."     Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Manko, lub pocztą tradycyjną pod adresem: Stowarzyszenie MANKO ul. Słowackiego 46/30 30-018 KrakówStowarzyszenie prosi też, w razie możliwości, o dołączanie do zgłoszeń przesłanych pocztą tradycyjną, zaadresowanej koperty ze znaczkiem zwrotnym. 
Formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz aktualna lista firm honorująca zniżki są dostępne na stronie internetowej: https://glosseniora.pl/gdzie-skorzystac-z-karty/

www.glosseniora.pl

 

 

W załącznikach do tego artykułu dodano wniosek, z którym należy postępować wg powyższej instrukcji oraz listę firm obsługujących Ogólnopolską Kartę Seniora.

line